O mnie

Home

O mnie

Aktorka, reżyserka, filmowiec oraz sprzedawczyni marzeń

Jestem certyfikowanym sprzedawcą marzeń, czyli wedding plannerem. Swoje pierwsze kroki stawiałam na deskach teatrów w całej Warszawie. Rozwijałam się w magicznym świecie, dzięki czemu nic nie jest dla mnie niemożliwe. Pracowałam na planach filmowych jako organizator produkcji, uzyskałam również dyplom Uniwersytetu Śląskiego, dzięki czemu zostałam Kierownikiem Produkcji Filmowej.
Pasja do organizacji oraz tworzenia pięknych chwil pozostała do dzisiaj, dzięki czemu mogę spełniać Wasze marzenia oraz realizować najskrytsze pragnienia. Miłość do piękna, estetyki oraz dobrego stylu doprowadziła mnie do obrania drogi jako wedding planner, była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Zawód konsultantki ślubnej to niepowtarzalna okazja do postawienia się w roli sprzedawcy marzeń- czy może być coś piękniejszego? Wrażliwość oraz empatia to cechy, które pomagają mi zrozumieć drugiego człowieka, a każde wyzwanie, które przede mną stanie traktować dzięki temu jako priorytet. Indywidualne podejście oraz wrodzony perfekcjonizm sprawiają, że stanę „na rzęsach”, aby Wasze wesele było dokładnie takie, jak sobie wymarzyliście. Ślub na plaży? W ogrodzie? W wodzie?- nie ma problemu. Nigdy nie zadaję sobie pytania „czy tak się da?”, ale „jak mogę zrobić to najlepiej?”. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Zawsze na czas, zawsze najlepiej

15

Wesela

10

Śluby

47

Lokalizacje

10

Podwykonawcy

01. Doświadczenie

Planowanie ślubu to z całą pewnością jedno z nabardziej stresogennych wydarzeń w życiu. Wiele zadań na raz, planowanie komfortu gości oraz swojego to nie jest proste zadanie. Pomogę Ci przejść przez całe planowanie ze spokojną głową, bez stresu. Mam doświadczenie, które pozwala na spełnienie Twoich marzeń.

02. Profesjonalizm

Dzięki doświadczeniu zebranemu na planach filmowych oraz w teatrze, wiem jak istotny jest profesjonalizm w najmniejszym calu. Wiem jak istotna jest doskonała organizacja oraz dbanie o Twój komfort.

03. Gwarancja

Zagwarantuję Ci wybór spośród najlepszych specjalistów w swoim fachu, którzy wspólnie przyczynią się do przeniesienia Twoich marzeń w rzeczywistość.

04. Jakość

W realizacji swoich planów, stawiam przede wszystkim na jakość oraz spełnienie Twoich wymagań. Przywiązuję uwagę do najmniejszych szczegółów i staram się aby całość była idealna w 200%.